Preinscripció
0 a 16
Més de 16
Portes obertes

T'interessen els nostres estudis?

Vine a conèixer la nostra proposta i on som. T'hi esperem!

Vull visitar l'escola

Escola Pia BCN – Calassanci
Sant Antoni Abat, 54, Barcelona
Tel. 93 319 32 54
calassanci@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Balmes
Balmes, 208, Barcelona

Tel. 93 217 86 12
balmes@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Sant Antoni
Ronda de Sant Pau, 72, barcelona
Tel. 93 441 06 05
santantoni@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Sarrià
Immaculada, 25-35, Barcelona
Tel. 93 212 09 08
infosarriacf@escolapia.cat

Escola Pia BCN- Luz Casanova
Almansa, 52, Barcelona
Tel. 93 359 61 81
luzcasanova@escolapia.cat

Escola Pia BCN-Nostra Senyora
Diputació, 277, Barcelona

Tel. 93 488 11 66
nostrasenyora@escolapia.cat

Escola Pia Balaguer
Bacelona, 73, Balaguer

Tel. 97 344 57 27
balaguer@escolapia.cat

Escola Pia Granollers
Av. Sant Esteve, 14, Granollers

Tel. 93 879 34 00
granollers@escolapia.cat

Escola Pia Sitges
Sant Isidre, 19, Sitges
Tel. 93 894 95 34
sitges@escolapia.cat

Escola Pia Mataró
Plaça Santa Anna, 1 Mataró
Tel. 93 790 16 27
mataro@escolapia.cat

Escola Pia Moià
Avinguda de l’Escola Pia, 15, Moià
Tel. 93 830 03 48
moia@escolapia.cat

Escola Pia Salt
Pla de Salt, 10, Salt
Tel. 97 224 99 93
salt@escolapia.cat

Escola Pia Igualada
Plaça Castells, 10 Igualada
Tel. 93 803 27 00
secretaria.igualada@escolapia.cat

Escola Pia Olot
Plaça Escultor Josep Clarà, 9, Olot
Tel. 97 226 02 12
olot@escolapia.cat

Escola Pia Caldes de Montbui
C/ Pi i Maragall, 157, Caldes de Montbui
Tel. 93 865 34 43
caldes@escolapia.cat

Escola Pia Sabadell
Escola Pia, 92, Sabadell
Tel. 93 748 44 30
sabadell@sabadell.epiaedu.cat

Escola Pia Tarrega
Plaça del Pare Carles Perelló, 1, Tàrrega
Tel. 97 331 01 55
tarrega@escolapia.cat

Escola Pia Terrassa
Col·legi, 12-14, Terrassa
Tel. 93 788 54 54
terrassa@escolapia.cat

Escola Pia Calella
Jovara, 39, Calella
Tel. 93 769 04 55
calella@escolapia.cat

Escola Pia Vilanova i la Geltrú
Rbla de Salvador Samà 114 – 116, Vilanova i la Geltrú
Tel. 972 26 02 12
vilanova@escolapia.cat